«

»

Sau 09

„Vario audros“ finale pergalę šventė Pajiešmenių „Brass“ orkestras

vario-audra-superfinalas-569026bf00e6b

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / „Vario audra“ superfinalas

Visą sezoną televizijos eteryje skambėjo griausmingi varinių pučiamųjų orkestrų koncertai – skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių muzikantai varžėsi projekte „Vario audra“. Penktadienio vakarą projektas pasiekė superfinalą: jame tiesioginės transliacijos metu paaiškėjo nugalėtojas – Pajiešmenių kaimelio „Brass“ orkestras.

Projektui įsibėgėjus greitai tapo akivaizdu, kad miestų dydis jų orkestrų sėkmės tikrai nelemia.

Vienais iš lyderių greitai tapo Pajiešmenių kaimo orkestras bei Rūdiškių miestelis. Pastarojo orkestras, koncertavęs kartu su Vaida Genyte, projekte buvo ir jauniausias – didžioji dalis narių vis dar yra moksleiviai, o jauniausiam pūtikui – vos devyneri metai.

vario-audra-superfinalas-5690264d6546b

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / „Vario audra“ superfinalas

Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos orkestras, rengęs savo pasirodymus kartu su Viliumi ir Violeta Tarasovais, nuo pat pradžių sulaukdavo puikių komisijos vertinimų.

Finale Pajiešmenių „Brass“ orkestras pasirodė su grupe „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Vilniaus universiteto „Oktava“ – su Edgaru Lubiu, Rūdiškių „Valery Brass“ – su V.Genyte, Pabradės fanfarinis orkestras – su grupe DAR, S.Šimkaus  konservatorijos orkestras – su Violeta ir Viliumi Tarasovais, specialiai projektui suburtam orkestui „Vario kirtis“ vadovavo Vilija Matačiūnaitė.

Projektas sumušė ir vedėjų rekordą – iš viso per sezoną Gabrielės Martirosianaitės pašonėje pasikeitė net septyni scenos partneriai.

Kartais apie naują ekrano partnerį G.Martirosianaitė sužinodavo likus vos valandai iki filmavimo pradžios. Šį kartą finalą ji vedė kartu su Marijumi Žiedu.

Galiausiai paaiškėjo, kas triumfavo.

Vėlyvą penktadienio vakarą „Vario audros“ nugalėtojais tapo mažo Pajiešmenių kaimelio, kuriame gyvena vos kiek daugiau nei 2000 žmonių, „Brass“ orkestras, kartu su grupe „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Nugalėtojai antroje vietoje paliko stiprius varžovus – Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos orkestrą, kartu su Violeta ir Viliumi Tarasovais. Be to, Klaipėdos orkestrui dirigavo ir kartu trimitą pūtė miesto meras Vytautas Grubliauskas.

vario-audra-superfinalas-56902642d1353

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / „Vario audra“ superfinalas

 Orkestrų galutinė rikiuotė:

  1. Pajiešmenių „Brass“ orkestras su grupe „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“,
  2. S.Šimkaus  konservatorijos orkestras su Violeta ir Viliumi Tarasovais,
  3. Rūdiškių „Valery Brass“ su Vaida Genyte,
  4. Pabradės fanfarinis orkestras su grupe DAR,
  5. Vilniaus universiteto „Oktava“ su Edgaru Lubiu,
  6. specialiai projektui suburtas orkestas „Vario kirtis“ su Vilija Matačiūnaite.

 

 

Šaltinishttp://www.15min.lt/zmones/naujiena/pramogos/tv/vario-audros-finale-pergale-svente-pajiesmeniu-brass-orkestras-39-564739#_ 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>